Події

Волонтерський Громадський Рух “Вільні”

Коментарів немає

Починаючи з 28 лютого 2022 року ГО “Українська торгово-економічна місія”, за ініціативи Христини Богатчук, відкрила волонтерську громадську ініціативу “Вільні”, що займається гуманітарною та військово-технічною допомогою для окремих підрозділів Збройних Сил України, Служби Безпеки України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України.

Коли люди думають про військові дії, то вони не завжди згадують про критичний чинник успіху будь-якої армії – комфорт і захист, який має почувати солдат. Не в останню чергу завдяки цим засобам бійці отримують перемогу. Якщо воїн впевнений в своєму захисті, то це збільшує шанси вижити в найлютішому пеклі, що значить дуже багато для нашої армії.

Ми з вами, як єдиний народ, теж несемо відповідальність за життя наших захисників. Фінанси, які спрямовані на ЗСУ не завжди розподіляються рівномірно між різними сферами армії: техніка, озброєння, авіація.  Ми впевнені: кожен солдат має бути одягненим у повну бойову комплектацію, що нерідко виходить за межі взуття, бронежилетів та касок.

Саме тут на допомогу приходять волонтери. Наша спільна допомога рятує багато солдатів, адже їм вчасно передали кевларові плитки для плитоноски.

Завдяки волонтерам наші ангели-охоронці можуть нести варту в теплому та комфортному одязі, навіть у найхолодніші ночі, або найгарячіші дні, що досі актуально для клімату України.

Країна фінансує армію завдяки нашим оплаченим податкам. Проте ми маємо залишатися реалістами, і розуміти масштаби усього, що коїться. Можливо, саме завдяки вам врятований сьогодні не один солдат, адже їх голови від осколків захищає сучасна та якісна каска.

Волонтерство – це один з пунктів, що приблизить нашу країну до перемоги. Незламний та вільний дух наших побрамитів на фронті має бути захищеним найкращою бронею на світі, адже тільки таку ми доставимо на передову.

Віцепрезидент з міжнародних зв’язків
Гліб Фіщенко

Реквізити:

UA033348510000000026004138080

ЄДРПОУ: 44047671

Отримувач: ГО “УТЕМ”

Схожі матеріали

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Робочий візит до Грузії з метою розширення і активізації українсько-грузинських ділових відносин
Лицемірний мир на Різдво: піар-хід від Кремля та РПЦ