НовиниПодії

Відеоконференція з представниками ділових кіл Республіки Сенегал

Коментарів немає

В минулу середу Інститутом глобальної політики і права, спільно з ГО «Українська торгово-економічна місія» було проведено відеоконференцію з представниками ділових кіл Республіки Сенегал, яких представляли Пап Мейсса Дьон та Геннадій Ульянич.

З української сторони в цьому заході взяли участь Олег Березюк – директор Інституту глобальної політики і права, заступник директора цього інституту Оксана Куценко, віце-президент ГО «Українська торгово-економічна місія» Андрій Куценко, головний лікар клініки «Медікал Град» Лариса Голюк, президент УТЕМ кандидат сільськогосподарських наук – Валерій Хаджиматов та керуючий партнер адвокатського об’єднання “П.Р.С. І КОМПАНІЯ” – Сергій Шутий.

В процесі дискусії обговорювалися питання просування українських товарів і послуг на ринки країн Західної Африки, а також розширення взаємовигідного співробітництва українських та сенегальських підприємців.

 

Основними напрямками роботи було обрано сферу сільського господарства, медицини, та промислового виробництва. Українська сторона має нереалізований науково-технічний потенціал, а також необхідні ресурси для впровадження в життя, спільно з африканськими партнерами, ряду проектів у сфері сільського господарства та виготовлення будівельних матеріалів, про що сенегальську сторону, детально проінформували Валерій Хаджиматов та Андрій Куценко.

     

Про можливості розвитку медичного напрямку розповіла головний лікар клініки «Медікал Град» Лариса Голюк, яка поінформувала учасників відеоконференції щодо надання в Україні високого рівня медичних послуг для мешканців африканських країн, та звернула увагу на досить помірну ціну в порівнянні з європейськими.

Про юридичну сторону і особливості міжнародного співробітництва розповів керуючий партнер адвокатського об’єднання “П.Р.С. І КОМПАНІЯ” Сергій Шутий. Він наголосив на важливості початкового узгодження юридичних нюансів у сфері міжнародних ділових відносин для подальшого уникнення можливих непорозумінь між бізнес-партнерами.

Представники ГО «Українська торгово-економічна місія» в Західній Африці Пап Мейсса Дьон та Геннадій Ульянич розповіли про нинішню ситуацію у сфері бізнесу в Сенегалі та сусідніх країнах, а також повідомили про перспективні напрямки розвитку підприємницької діяльності українських підприємців з підприємцями країн Африканського континенту.

З 24 по 27 червня 2021 року в Сенегалі буде проходити велика міжнародна виставка будівельних матеріалів у якій представники ГО «Українська торгово-економічна місія» візьмуть активну участь і найближчим часом нададуть українській стороні повну інформацію про перспективи виходу українських будівельних товарів і послуг на ринки Африканських країн.

 

Пресслужба Інституту глобальної політики і права

Схожі матеріали

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
В Африці політична погода дуже примхлива і нестабільна
Робочий візит до Грузії з метою розширення і активізації українсько-грузинських ділових відносин
Меню