Новини

Клерикалізм за межами людського: як РПЦ та УПЦ МЦ допомагають путіну вбивати Україну

Коментарів немає

Опинившись на порозі нового геополітичного виклику, Кремль як завжди перш за все створює нові умови для утисків власного народу, створюючи або реформуючи вже наявні державні інстанції. З самого початку існування на землі першого росіянина, таким впливом була і є церква – православна гілка християнства дозволяє дуже гнучко управляти масами народу. Керована владою віра у Бога підштовхує мільйони людей на часом антихристиянські вчинки, такі як вбивство, насилля або ж що цікавіше – порушення одного з головних догматів віри, а саме «створення собі ідола». Для всіх жителів Росії це ідолопоклонство перед «вождем», «царем» та іншої персоною у керма країни, адже хто як не «батюшка-царь» заслуговує на сакралізацію?

Сама ж російська православна церква вже дуже давно існує під керівництвом колишніх псів з КГБ, зеків, бізнесменів – загалом усіх, хто не вчився у духовній семінарії. Це звичайно дає свої плоди, адже наближеність до влади дозволяє вершинам церкви та їх васалам у вигляді попів жити у повному достатку.

Головне завдання сучасної РПЦ – забезпечення абсолютного поширення культури традиційних поглядів (читай: «православних») серед усього загалу жителів РФ. Передбачувано, що ця вказівка йде з Кремля, а не з книги Старого Заповіту.

Однією із ключових ідей поширення цих поглядів – закріплення у мізках росіян, що слова президента (читай: «батюшки-царя») це закон. Все, що йде з уст путіна має бути записано на краю газети та прочитано кожен день декілька разів. Останнім часом, це лише тези про загрозу від «колективного Заходу», «нацистів-українців» та інших примарних ворогів, існування яких необхідне для контролю цілих мільйонів людей.

Варто лиш згадати новини про «десатаназіцію», як нову ціль СВО, чи про формування ПВК «Андріївський хрест», мета якої – вбивство мирних українців з божої (читай: путінської) волі.

          Діяльність УПЦ МЦ на теренах України вже викриває СБУ: кожна церква, що керується з Москви, несе ідею «Великої Росії» та нівелює існування українців як нації. І це не говорячи про розвідувальну та антидержавну діяльність, яку вчиняють КГБшники у рясі – з самого початку війни проти нашої країни, ці «священнослужителі» щодня робили вклад у знищення України.

Російська православна церква лише де-юре є посередником між вірянами та богом, насправді ж – це інстанція із зомбування російського народу, а також транслювання антигуманних, антисемітичних та ксенофобних ідей, які покликанні допомогти Кремлю.

 

Фото: https://korrespondent.net/

Схожі матеріали

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Що вам спадає на думку, коли ви чуєте слово “росія”?
Енергетичний тероризм РФ та як він впливає на Європу
Меню