Новини

Допомога цивільним на деокупованих територіях від Української торгово-економічної місії

Коментарів немає

Українська торгово-економічна місія (УТЕМ) займається волонтерською діяльність із самого початку повномасштабного вторгнення росії на територію України.

Усвідомлюючи весь жах, який переживає український народ, ГО «Українська торгово-економічна місія» акумулювала всі ресурси для допомоги українському народові, звичайним людям, які постраждали від звірських дій росії

Нами керує бажання допомогти тим, хто пережив справжнє пекло, розділити їхній біль та полегшити їхнє життя, хоча б трохи. Тому наша команда організовує гуманітарні місії на деокупованих територіях Київської, Чернігівської та інших областей, допомагаючи цивільним людям, пенсіонерам, дітям, жінкам, які залишившись без кінцівок, втративши свої домівки та рідних, не втрачають жаги до життя та продовжують вірити в перемогу над державою терористом.

УТЕМ надсилає допомогу в деокуповані міста, школи, переселенські хаби та заклади інклюзивної освіти, надаючи їм все необхідне для комфортного життя від медикаментів та їжі до одягу й надання психологічної допомоги.

Українці — непереможна нація, яка спроможна в будь-яких умовах об’єднуватись, зосереджуватись та разом робити неможливе. До самої перемоги, ми будемо працювати кожен на своєму фронті, аби допомогти якнайбільшій кількості людей. Ми хочемо, щоб ці люди знали –  їх ніхто не покинув, вони потрібні нам

 

Схожі матеріали

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
ЕКОНОМІКА УКРАЇНИ ПІД ЧАС ВІЙНИ: ОПЕРАТИВНА ОЦІНКА, КВІТЕНЬ 2022
Що вам спадає на думку, коли ви чуєте слово “росія”?
Меню