ФактиКоментарі

Як ми і прогнозували

Коментарів немає

Після завершення президентських виборів у Білорусії і звинувачень чинного президента цієї країни Олександра Лукашенка у фальсифікації народного волевиявлення багато хто пророкував його поразку і швидке відсторонення від займаної посади.
Як ми і прогнозували у наших попередніх публікаціях, цього не сталося.
Справа в тому, що протестні акції в Білорусії були погано спланованими і не такими масовими, як хотілося їх організаторам.
Сьогодні уже є очевидним те, що білоруська революція зазнала поразки і у значній мірі, тому що ще є досить значна частина білорусів, які не проти продовження терміну перебування Олександра Лукашенка на посаді президента цієї країни.
Крім того, у місцевої опозиції у найбільш відповідальний момент не виявилось досвідченого і впливового загальнонаціонального лідера.
Очевидно, що вчорашня домогосподарка Світлана Тихановська не могла претендувати на цю роль. Тим більше, що під час розгортання протестних акцій, вона увесь час перебувала за кордоном.
Як довго ще Олександр Лукашенко буде обіймати посаду Президента Білорусії покаже час, але найближчим часом у цій країні навряд чи щось зміниться.
Якщо дивитись на політичну ституацію в Білорусії обєктивно, то можна ствержувати, що на сьогоднішній день в цій країні немає опозиції, яка власними силами могла б створити Лукашенку конкуренцію і відсторонити його від займаної посади.
Найбільш зацікавленим зовнішнім силам, у яких є свої плани на Білорусь, найближчим часом також буде не до цієї країни, оскільки їм потрібно буде вирішувати свої власні внутрішньополітичні проблеми. І у першу чергу, це стосується США і Російської Федерації.
Якщо Олександр Лукашенко з останніх подій у Білорусії, що спровокували протестні акції, зробить правильні висновки, то він має значні шанси утриматись на своїй посаді, повністю стабілізувати внутрішньополітичну ситуацію і ще довго залишатись впливовою і самодостатньою фігурою в Білоруській політиці.

Схожі матеріали

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
30 років з дня проголошення Державного суверенітету України
Відмирання держави
Меню