НовиниПодії

Всеукраїнський форум «Україна 30. Інфраструктура»

Коментарів немає

Сьогодні в Києві розпочав роботу всеукраїнський форум «Україна 30. Інфраструктура».
На цьому заході виступив Президент України Володимир Зеленський,який заявив,що у 2021 році в нашій країні планується відремонтувати 4500 км. доріг і побудувати нову автомагістраль Київ-Кишинів.
Він також пообіцяв,що в Україні буде вдосконалюватись і робота залізничного транспорту та річкового і морського портового господарства.
Окремо Президент України наголосив на необхідності створення нових індустріальних парків і відновлення фондів нашої культурної спадщини.
Від Українсько-Арабської Ділової Ради у цьому заході взяли участь президент УАДР шейх Емад Абуальруб і радник президента УАДР,Перший заступник Міністра,виконуючий обов’язки Міністра транспорту та зв’язку у 2008-2010 роках,Василь Шевченко.
Украінсько-Арабська Ділова Рада має прямий інтерес до цього форуму,оскільки арабські підприємці мають бажання інвестувати в серйозні інфраструктурні проекти і цікавляться новими технологіями,які може запропонувати Україна у сфері авіабудівництва і міжнародного повітряного транспорту.
Після завершення форуму Украінсько-Арабська Ділова Рада проведе зустрічі з профільними міністрами ,де будуть викладені пропозиціі арабських підприємців щодо їх участі в украінських авіабудівних і інфраструктурних проектах.

Схожі матеріали

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Украіна відіграє важливу роль у геополітичному протистоянні США, КНР і Росії.
Україна уже довгий час не має своїх торгових представництв закордоном.
Меню