ПодіїФакти

Відмирання держави

Коментарів немає

Останнім часом в міжнародних інтелектуальних і політичних колах почали частіше говорити про відмирання держави і перехід до глобальної системи управління суспільно-політичними процесами,де ключову роль будуть відігравати соціально відповідальні транснаціональні корпорації.
У свій час ми уже чули про відмирання держави від марксистів і чим це закінчилось усім добре відомо.
Щодо транснаціональних корпорацій,то вони в принципі не можуть бути соціально відповідальними,оскільки вони мають відмінну від держави природу і їх діяльність спрямована не на вирішення соціальних питань,а на отримання прибутку.
Соціально орієнтованою і відповідальною може бути лише ДЕРЖАВА і тут може стояти лише питання якою саме вона має бути.
В сусідній Росії значна частина громадян (близько 60%) починає активно підтримувати колективістські суспільно-політичні ідеї,зокрема соціалістичні і соціал-демократичні.
У цій країні уже заговорили про необхідність відмови від капіталізму і «лівий поворот».
У вересні цього року в РФ мають відбутись вибори в Держдуму,де представники лівих сил мають шанс отримати значну кількість депутатських мандатів.
В Україні принципово інша ситуація. У нас ліві партії не користується достатньою популярністю,хоча і до чисто капіталістичного шляху розвитку є багато питань.
Якщо виходити з особливостей історичного
розвитку і національного менталітету нашого народу,то у нас можна було б говорити про «республіканський поворот».
Ця політична ідеологія досить добре підходить для значної частини громадян України,але вона потребує більшого поширення і детальнішого роз’яснення.
В цілому республіканці орієнтовані на ДЕРЖАВУ,як основний суб’єкт забезпечення прав і свобод громадян,соціальної справедливості і економічноі свободи.
Більш детально про особливості республіканської ідеологіі і її відмінність від лібералізму і соціал-демократії буде викладено у наших наступних публікаціях.
Ці матеріали також будуть містити і посилання на конкретні періоди історичного розвитку нашої країни ,з обґрунтуванням практичних переваг республіканської ідеологіі у сфері національного державного будівництва і подальшого розвитку Украіни.

Схожі матеріали

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Як ми і прогнозували
Украіна відіграє важливу роль у геополітичному протистоянні США, КНР і Росії.
Меню