НовиниКоментарі

Розпочалась безкомпромісна боротьба двох ідеологій

Коментарів немає

В сучасному глобальному світі розпочалась безкомпромісна боротьба двох ідеологій.
З однієі сторони виступають консерватори,для яких дуже важливо зберегти традиційні цінності і статус-кво,а з іншої ліберали,які хочуть зруйнувати старий світ і побудувати новий,на основі своїх власних уявлень про те,яким він має бути.
Логіка консерватирів є досить простою і зрозумілою.
В основі цієї ідеологіі лежать традиційні суспільно- політичні цінності.
На міжнародному рівні це існуюча система національних держав і вибудувані протягом багатьох століть взаємовідносини між ними.
У внутрішній політиці важливу роль відіграє релігія,культура,право,усталені соціально-економічні і політичні цінності.
Оскільки консерватори вибудовують свою політику на основі традиційних цінностей і досвіду попередніх поколінь,то їх діі є досить прогнозованими і зрозумілими.
Протистоять консерваторам люди,яких сьогодні називають лібералами.
Як правило вони сповідують ідеологію нічим не обмеженої свободи людини.
Ці люди мають велике бажання зруйнувати традиційні соціальні цінності і замінити їх на свої.
В процесі протистояння цих двох ідеологій ми бачимо як ліберали намагаються знищити традиційний інститут сім’ї через пропаганду одностатевих шлюбів.
Вони також широко пропагуються ідеі повної політичної і економічноі свободи,вільного обігу легких наркотиків та гомосексуальних стосунків.
Ліберали вважають,що поведінка людини в суспільстві має бути максимально вільною і нічим не обмеженою,а в основі їх ідеологіі лежить соціальний Дарвінізм,де виживає сильніший.
Звідси випливає і їх концепція
про відмирання інституту національної держави.
Разом з тим вони вважають,що замінити національну державу має глобальний технократичний уряд.
Які перспективи у протистоянні консервативної і ліберальної ідеологій?
Якщо перемогу отримають консерватори,то очевидно ,що політична обстановка у світі стабілізується і людство буде продовжувати розвиватись на основі традиційних соціально-політичних цінностей.
Менш прогнозованою є ситуація ,яка може виникнути в результаті перемоги прихильників ліберальних ідей,оскільки вони категорично не сприймають традиційні цінності і намагаються зруйнувати усталені суспільно-політичні відносини.
Те що пропонують ліберали поки-що існує лише в теорії і не пройшло випробування часом.
Пропаганда ліберальних ідей через соціальні мережі і ЗМІ сьогдні дає певні результати,але покищо до кінця не зрозуміло як людство буде реагувати на них завтра.
На прикладі США ми бачимо,що в цій країні відбувся розкол суспільства на два табори.
Внутрішня суспільно-політична ситуація в Сполучених Штатах для усіх нас є важливою і показовою,оскільки
на сьогоднішній день США займають лідируючу позицію у світі.
Варто зауважити,що усе те, що сьогодні відбувається у цій країні має суттєвий вплив і на суспільно-політичні процеси,які проходять в інших країнах світу і зокрема в таких як ЄС , Росія і Україна.
Очевидно,що події ,які відбуваються у сфері глобальної політики в недалекому майбутньому будуть мати суттєвий вплив не лише на політику кожноі окремої країни,а і на долю кожного її громадянина.
Оцінюючи те,як у різних країнах світу реагують на події у США,можна зробити висновок,що найближчим часом на міжнародному рівні слід очікувати об’єднання прихильників консервативних і ліберальних ідей і більш чіткої координації їх дій.
Не виключено що найближчим часом будуть створені нові політичних партій і рухи,які на глобальному рівні будуть виражати і відстоювати інтереси прихильників різних політичних принципів і ідей.

Схожі матеріали

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
30 років з дня проголошення Державного суверенітету України
Меню