НовиниПодії

Повернення Олексія Навального до Росії

Коментарів немає

Повернення Олексія Навального до Росії в деякій мірі вплинуло на суспільно-політичну стабільність у цій країні.
Хоча, по великому рахунку,Навальний це не та фігура,яка має значний вплив на російську політику і має шанси перемогти Путіна.
Він може бути лише своєрідним тараном,який розчистить політичне поле для інших.
Те,як поводили себе під час протестних акцій 23 січня у Москві російські спецслужби і правоохоронні органи дає підстави підозрювати ,що російська політична і фінансово-промислова еліта вирішила обрати собі нового лідера ,а Володимира Путіна відправити на заслужений відпочинок.
Звичайно,що тут мова не йде про Навального,оскільки останній не користується широкою підтримкою у російському суспільстві.
Для того щоб зробити більш-менш точний прогноз щодо перспектив розвитку політичних процесів у Росії,варто звернути увагу на публікації в соцальних мережах і ЗМІ ,а також уважно проаналізувати те,що говорять в РФ лідери громадської думки.
Звичайних,що тут увагу потрібно звертати на найбільш рейтингових аналітиків, громадських активістів і політиків.
На думку автора цієї статті найбільш впливовими російськими експертами і аналітиками сьогодні є :
Міхаіл Хазін,
Сєргєй Глазьєв,
Андрєй Школьніков,
Міхаіл Делягин,
Ростислав Іщенко і Євгеній Спіцин.
Серед громадських діячів і політиків варто виділити відомого письменника і одного із лідерів партії «За правду» Ніколая Старікова і лідера громадського руху «За новий соціалізм»,голову «Соціалістисноі партії Російськоі Федерації» Ніколая Платошкіна.
Якщо проаналізувати їх загальну риторику,то варто зазначити,що практично усі вони говорять про необхідність здійснити «лівий поворот»,змінити нинішній політичний курс РФ і перейти до соціал-демократії чи соціалізму.
Дуже часто вони наголошують і на необхідності створення на базі Росії,Білорусії та України нового СРСР і приводять відповідні аргументи на користь цієї ідеї.
Враховуючи суспільно-політичні настрої у російському суспільстві і результати останніх соціологічних досліджень,є усі підстави стверджувати,що на найближчих парламентських виборах в РФ ліві політичні сили будуть мати значний успіх.
Також не можна виключати і того,що їх представник стане новим Президентом Росії,а соціалісти чи соціал-демократи новою партією влади.
Очевидно,що політичні процеси,які відбуваються в Російській Федерації мають виключно важливе значення і для України.
У зв’язку з цим ми маємо уважно слідувати за усім,що відбувається в політичному житті Росії і вчасно та адекватно реагувати на усі виклики і загрози, враховуючи наші національні інтереси.

Схожі матеріали

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
30 років з дня проголошення Державного суверенітету України
Відмирання держави
Меню