ПодіїКоментарі

30 років з дня проголошення Державного суверенітету України

Коментарів немає

Пройшло уже майже 30 років з дня проголошення Державного суверенітету України,але похвалитись значними досягненнями у сфері розбудови власної національної держави ми покищо не можемо.
За аналогічний період часу така держава як Китай з відсталої країни перетворилась на одного із світових лідерів.
Однією із причин затримки розвитку украінськоі державності є те,що кращі національні кадри у свій час до себе забирала Москва і до тепер вони працюють на Російську Федерацію.
Разом з тим це не виправданням нашоі політичної пасивності і відсталості.
Україна ще має значний загальний людський потенціал,але у нас бракує адекватних політичних лідерів і національноорієнтованих управлінських кадрів в системі державного управління і місцевого самоврядування.
Якщо політику сприймати як систему знань про методи управління державою і суспільством,то варто зазначить,що у цій сфері ми також маємо значні прогалини.
Відчувається,що людям ,які перебувають на вищих державних посадах не вистачає відповідної освіти і спеціальних політологічних знань.
Аналогічні проблеми є не лише у сфері державного управління ,а і у політичних партіях,тобто там де має йти основний процес формування нових управлінських кадрів і політиків.
Для того щоб ми могли побудувати сильну і незалежну державу, нам потрібні добре підготовлені і належним чином мотивовані власні національні кадри.
Особливу роль тут має відіграти національна політична еліта ,яка має терміново зайнятись підвищенням загального рівня політичної освіти громадян Украіни і пробудити народ від довготривалого летаргічного сну.
Новітня історія дає нам достатньо прикладів, коли країни ,які знаходились у значно гірших стартових умовах ніж Україна ,швидко долали труднощі і за відносно короткий відрізок часу розбудовували успішні національні проекти.
У нас ще є шанс відродити Україну ,але для цього потрібні здорові амбіції і політична воля ,спрямована на консолідацію суспільства і розбудову сильної і високорозвиненої Української держави.

Схожі матеріали

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Розпочалась безкомпромісна боротьба двох ідеологій
Повернення Олексія Навального до Росії
Меню